%0

قالب HTML5 آژانس خلاق، آژانس تجاری و بازاریابی شرکتی

از Blueket می توان برای ساخت یک وب سایت چشم نواز استفاده کرد. Blueket پیش نیازهای شما را برای یک آژانس و وب سایت تجاری شرکتی برآورده می کند.

طراحی چند منظوره و خلاقانه صفحه اصلی برای وب‌سایت‌های جذاب و پرمخاطب

پس از خرید Blueket دیگر نیازی به تلاش برای وب سایت خود نخواهید داشت. codetheme همیشه می‌تواند در ایجاد یک وب سایت عالی همراه شما باشد.

آیا سعی می کنید وب سایت آژانس خلاق خود را دوباره طراحی کنید؟

شما در مسیر درست هستید.

Blueket دارای ویژگی های چشمگیر برای ایجاد خلاقانه و سریع وب سایت شما است. این قالب با چنان دقتی ساخته شده است که برای پاسخگویی به تمام نیازهای شما آماده است.

icon

کاملا قابل تنظیم

قالب ما کاملا قابل تنظیم است. شما می توانید ترکیب رنگ ها، فونت ها، نمادها، محتویات، تصاویر و غیره را تغییر دهید. همچنین می توانید CSS، انیمیشن و بلوک های سفارشی اضافه کنید.

icon

دارایی های ممتاز

ما به شما در مورد دارایی های برتر بلوکت کمک خواهیم کرد. این به شما کمک می کند در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. به سادگی یک ایمیل برای ما ارسال کنید و تیم ما بسیار خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند.

icon

درخواست ویژگی

تمام درخواست های ویژگی های مشتریان ما توسط ما انجام می شود. لطفا در صورت تمایل به طراحی سفارشی در بلوکت با ما تماس بگیرید. در به روز رسانی، ما آن را ادغام خواهیم کرد.

icon

کد نویسی آسان

Blueket با استفاده از کدهای اولیه HTML5 و CSS3 ایجاد شد که هر طراح غیر ماهری می تواند آن را درک کند. برای کوتاه کردن طول کدنویسی، از کدگذاری جهانی استفاده می کنیم.

icon

پشتیبانی سریع

همه مشتریان ما راه حل یک روزه را دریافت می کنند. لطفاً اگر در مورد کد قالب یا هر چیز دیگری سؤال یا نگرانی دارید با ما تماس بگیرید.

icon

به روزرسانی رایگان

ما همیشه در حال ارتقاء محصولات خود هستیم تا با جدیدترین روندها و فناوری ها هماهنگی داشته باشیم. هنگامی که به روز رسانی ها آماده شد، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

همین الان
وب سایت خود را ایجاد کنید!!!

طرح‌های بی‌پایان خیره‌کننده Blueket می‌تواند به شما اجازه دهد تا به سرعت یک وب‌سایت زیبا ایجاد کنید.

خرید