عناصر رابط کاربری / محوکننده

محوکننده
پایه

با چند کلاس و افزونه‌های جاوا اسکریپت، قابلیت مشاهده محتوا را در پروژه خود تغییر دهید.

collapse-image به سادگی متن ساختگی صنعت چاپ و حروفچینی است. لورم ایپسوم از دهه 1500 به عنوان متن ساختگی استاندارد صنعت بوده است، زمانی که یک چاپگر ناشناخته یک گالری از نوع را برداشت و آن را به هم زد تا یک کتاب نمونه بسازد. نه تنها از پنج قرن، بلکه از جهش به حروفچینی الکترونیکی نیز جان سالم به در برده است که اساساً بدون تغییر باقی مانده است. در دهه 1960 با انتشار برگه‌های حاوی متن‌های و اخیراً با نرم‌افزار انتشار رومیزی مانند از جمله نسخه‌های رایج شد. یک صفحه وقتی به طرح بندی آن نگاه می کنید. نکته استفاده از این است که دارای توزیع کم و بیش نرمال حروف است.
اهداف متعدد

چندین عنصر را با ارجاع دادن به آنها با انتخابگر نشان داده و پنهان کنید.

collapse-image همه ژنراتورهای در اینترنت تمایل دارند تا قطعات از پیش تعریف شده را در صورت لزوم تکرار کنند، و این اولین مولد واقعی در اینترنت است. از فرهنگ لغت بیش از 200 کلمه لاتین، ترکیب شده با تعداد انگشت شماری از ساختارهای جملات، برای تولید استفاده می کند که منطقی به نظر می رسد.
collapse-image انواع مختلفی از قسمت‌های موجود است، اما اکثریت آن‌ها به شکلی دچار تغییراتی شده‌اند، با استفاده از طنز تزریقی یا کلمات تصادفی که حتی کمی باورپذیر به نظر نمی‌رسند. اگر قصد دارید از یک پاساژ استفاده کنید.