این حس وقتی سریال تمام می شود

50میلیون بازدید 8.3/10

می خواهم به این فکر کنید که اگر به همان کارهایی که تاکنون انجام داده اید ادامه دهید، در 10 سال آینده چه احساسی خواهید داشت. زندگی روزمره شما چگونه خواهد بود.

پخش
پخش تریلر

بازیگران و خدمه


پس چرا ما آن را انجام دهیم؟

بهترین راه توسعه و پیروی از یک برنامه است. با اهداف خود شروع کنید و سپس کار کنید. عقب مانده برای توسعه طرح. چه مراحلی برای رسیدن به اهداف مورد نیاز است؟ تا جایی که ممکن است طرح را با جزئیات تنظیم کنید. سعی کنید هر شکست احتمالی را تجسم کنید و سپس برای آن برنامه ریزی کنید. برنامه را به کاغذ بسپارید و سپس آن را همیشه همراه خود داشته باشید. به طور منظم آن را مرور کنید و مطمئن شوید که هر قدم شما را به چشم‌انداز و اهدافتان نزدیک‌تر می‌کند. اگر طرح از چشم انداز پشتیبانی نمی کند، آن را تغییر دهید!

آیا اصلاً نیاز به انجام آن است؟

اما آیا افرادی را ندیده اید که به نظر می رسد به چیزهای خوب می پردازند، مانند کشاورز که الماس امید را پیدا کرده است؟ من چنین افرادی را می شناسم در واقع، پس از مدتی که در ژاپن بودم و «کانالی» برای جریان تجارت راه‌اندازی کردم، فقط می‌توانستم به دریافت پول بیشتر فکر کنم و در عرض چند ساعت سریعاً تجارتم را افزایش می‌دادم. این الگو به مدت 16 یا 17 سال ادامه داشت تا اینکه کار نوشتن و ویرایش خود را تعطیل کردم.

آیا می تواند توسط شخص دیگری انجام شود؟

تصور کنید تمام قدرت و خردی که برای گرفتن این تصمیم به آن نیاز دارید، به اعماق وجودتان رسیده اید. در حین انجام این کار، تصور کنید که وقتی تصمیم می گیرید که در اعماق ذهن خود در حال خاموش کردن مسیر جایگزین هستید، فرصت بازگشت به آن مکان را خاموش می کنید. سپس قدم بردارید و مسیر آینده خود را انتخاب کنید. خود را در احساسات، احساسات جذب کنید.

شرح خدمات

بهترین راه توسعه و پیروی از یک برنامه است. با اهداف خود در ذهن شروع کنید و سپس برای توسعه برنامه به عقب حرکت کنید. چه مراحلی برای رسیدن به اهداف مورد نیاز است؟ تا جایی که ممکن است طرح را با جزئیات تنظیم کنید. سعی کنید هر شکست احتمالی را تجسم کنید و سپس برای آن برنامه ریزی کنید.

تعهدات ثبت نام شما

واقعا اینو تجربه کن آنچه را که می بینید، بشنوید، آنچه را که می شنوید، احساس کنید. ناامیدی؟ عصبانیت؟ نا امیدی؟ شکست؟ چه حسی دارد؟ چگونه بر اطرافیان خود تأثیر می گذارید؟ چه احساسی دارند؟ در صورت انتخاب، تمام جنبه های این مسیر را که می توانید امروز طی کنید جذب کنید. به همه چیزهایی که باید در مورد اینکه اگر با همان رفتار ادامه دهید و تغییر را به تعویق بیندازید، بدانید چگونه خواهد بود.

رفتار کاربر

بنجامین فرانکلین، مخترع، دولتمرد، نویسنده، ناشر و اقتصاددان در زندگی نامه خود نقل می کند که در اوایل زندگی خود تصمیم گرفت بر رسیدن به کمال اخلاقی تمرکز کند. او فهرستی از 13 فضیلت تهیه کرد و به هر کدام یک صفحه اختصاص داد. او در زیر هر فضیلت خلاصه ای نوشت که معنای کامل تری به آن داد. سپس هر کدام را برای مدت معینی تمرین کرد. تا این فضیلت ها را به عادت تبدیل کنیم،

4 بررسی برای کت و شلوار میدی پارچه زنانه

سارا لیسبون – شهریور 8, 1400

برای کسانی از شما که در مورد داشتن بیشتر، انجام بیشتر، دادن بیشتر و بیشتر بودن جدی هستید، موفقیت با درک درستی از آنچه که باید انجام دهید، کمی نظم و انضباط در مورد برنامه ریزی و اجرای آن برنامه ها و اعتقاد به اینکه می توانید به خواسته های خود برسید قابل دستیابی است..

فرانک اسمیت – شهریور 8, 1400

اساساً شش حوزه کلیدی برای موفقیت بالاتر وجود دارد. برخی از مردم به شما می گویند که چهار عدد وجود دارد در حالی که دیگران ممکن است به شما بگویند که هشت عدد وجود دارد. با این حال، یک چیز مسلم این است که صرف نظر از تعداد مراحلی که کارشناسان درباره آنها صحبت می کنند، همه آنها از یک ریشه سرچشمه می گیرند..

جوآنا ویلیامز – شهریور 8, 1400

موفقیت واقعا آنقدرها هم سخت نیست. بخش قابل توجهی از جمعیت اینجا در آمریکای شمالی وجود دارد، که در واقع می خواهند و به موفقیت نیاز دارند تا سخت باشند! چرا؟ بنابراین وقتی همه چیز بر وفق مرادشان پیش نمی‌رود، بهانه‌ای دارند! حداقل بگویم وضعیت بسیار غم انگیزی است.

فلیکا ملکه – شهریور 8, 1400

تصمیم گیری برای انجام کاری - این اولین قدم است. همه ما می دانیم که تا زمانی که کسی تصمیمی نگیرد هیچ چیز حرکت نمی کند. اولین اقدام همیشه در تصمیم گیری برای ادامه است. این یک گام اساسی است که اکثر مردم آن را نادیده می گیرند.

یک بررسی اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند*