شاهد دادستان

55میلیون بازدید 8.4/10

یک وکیل کهنه کار بریتانیایی باید از موکل خود در یک محاکمه قتل دفاع کند که تعجب پشت سر هم دارد.

پخش
نمایش تریلر

بازیگران و خدمه


پس چرا ما آن را انجام دهیم؟

بهترین راه توسعه و پیروی از یک برنامه است. با اهداف خود شروع کنید و سپس کار کنید. عقب مانده برای توسعه طرح. چه مراحلی برای رسیدن به اهداف مورد نیاز است؟ تا جایی که ممکن است طرح را با جزئیات تنظیم کنید. سعی کنید هر شکست احتمالی را تجسم کنید و سپس برای آن برنامه ریزی کنید. برنامه را به کاغذ بسپارید و سپس آن را همیشه همراه خود داشته باشید. به طور منظم آن را مرور کنید و مطمئن شوید که هر قدم شما را به چشم‌انداز و اهدافتان نزدیک‌تر می‌کند. اگر طرح از چشم انداز پشتیبانی نمی کند، آن را تغییر دهید!

آیا اصلاً نیاز به انجام آن است؟

هکتار از الماس… شما داستان معروف را خوانده اید، یا حداقل آن را به شما مرتبط کرده اید. یک کشاورز داستان های الماس را می شنود و شروع به رؤیای ثروت هنگفت می کند. او مزرعه خود را می فروشد و در افق پیاده روی می کند و دیگر خبری از او نیست. شایعات می گویند که او سال ها بعد در فقر مرد و هرگز الماسی را که عمرش را صرف جستجوی آن کرد، پیدا نکرد.

آیا می تواند توسط شخص دیگری انجام شود؟

معلوم شد که این الماس اتفاق است، بزرگترین سنگی که تا کنون یافت شده است. بستر رودخانه پر از الماس بود و صاحب جدید به طرز شگفت انگیزی ثروتمند شد. بدون شک او نیز با خوشی زندگی کرد. اما آیا چیزی در آن داستان برای شما عجیب نیست؟ در مورد مردی با اشتیاق سوزان و بینش بزرگ چطور؟ او در نهایت ناامید شد و شکست.

شرح خدمات

بهترین راه توسعه و پیروی از یک برنامه است. با اهداف خود در ذهن شروع کنید و سپس برای توسعه برنامه به عقب حرکت کنید. چه مراحلی برای رسیدن به اهداف مورد نیاز است؟ تا جایی که ممکن است طرح را با جزئیات تنظیم کنید. سعی کنید هر شکست احتمالی را تجسم کنید و سپس برای آن برنامه ریزی کنید.

تعهدات ثبت نام شما

آیا این فقط یک شوخی کوچک دیگر بود، به لطف یک کیهان بدجنس؟ یا آیا ممکن است چیزهای خوبی را فقط با میل ملایم به دست آورید - شاید حتی یک بی تفاوتی آرام؟ بسیاری از نویسندگان الهام بخش، از جمله ناپلئون هیل، به ما اطمینان داده اند که میل سوزان یکی از پیش نیازهای به دست آوردن ثروت است. من حتی خودم آن را گفته ام، اگرچه این شرط را اضافه کردم که میل قدرتمند چندان برای جهان نیست..

رفتار کاربر

بنجامین فرانکلین، مخترع، دولتمرد، نویسنده، ناشر و اقتصاددان در زندگی نامه خود نقل می کند که در اوایل زندگی خود تصمیم گرفت بر رسیدن به کمال اخلاقی تمرکز کند. او فهرستی از 13 فضیلت تهیه کرد و به هر کدام یک صفحه اختصاص داد. او در زیر هر فضیلت خلاصه ای نوشت که معنای کامل تری به آن داد. سپس هر کدام را برای مدت معینی تمرین کرد. تا این فضیلت ها را به عادت تبدیل کنیم،

4 نقد و بررسی برای کت و شلوار میدی پارچه زنانه

سارا لیسبون – 8 شهریور, 1400

برای کسانی از شما که در مورد داشتن بیشتر، انجام بیشتر، دادن بیشتر و بیشتر بودن جدی هستید، موفقیت با درک درستی از آنچه که باید انجام دهید، کمی نظم و انضباط در مورد برنامه ریزی و اجرای آن برنامه ها و اعتقاد به اینکه می توانید به خواسته های خود برسید قابل دستیابی است..

فرانک اسمیت – 8 شهریور, 1400

اساساً شش حوزه کلیدی برای موفقیت بالاتر وجود دارد. برخی از مردم به شما می گویند که چهار عدد وجود دارد در حالی که دیگران ممکن است به شما بگویند که هشت عدد وجود دارد. اما یک چیز مسلم این است که صرف نظر از تعداد مراحلی که کارشناسان درباره آن صحبت می کنند، همه آنها از یک ریشه نشات می گیرند.

جوآنا ویلیامز – 8 شهریور, 1400

موفقیت واقعا آنقدرها هم سخت نیست. بخش قابل توجهی از جمعیت اینجا در آمریکای شمالی وجود دارد، که در واقع می خواهند و به موفقیت نیاز دارند تا سخت باشند! چرا؟ بنابراین وقتی همه چیز بر وفق مرادشان پیش نمی‌رود، بهانه‌ای دارند! حداقل بگویم وضعیت بسیار غم انگیزی است.

فلیکا ملکه – 8 شهریور, 1400

تصمیم گیری برای انجام کاری - این اولین قدم است. همه ما می دانیم که تا زمانی که کسی تصمیمی نگیرد هیچ چیز حرکت نمی کند. اولین اقدام همیشه در تصمیم گیری برای ادامه است. این یک گام اساسی است که اکثر مردم آن را نادیده می گیرند.

یک بررسی اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *