وبلاگ

زندگی ما از روزی به پایان می رسد که در مورد چیزهای مهم سکوت کنیم.

من واقعاً معتقدم که سخنان آگوستین درست است و اگر به تاریخ نگاه کنید می دانید که درست است. افراد زیادی در جهان با استعدادهای شگفت انگیز هستند که تنها درصد کمی از پتانسیل خود را درک می کنند. همه ما افرادی را می شناسیم که با این حقیقت زندگی می کنند. هر بار که ایراد می گرفت، در ستون مربوطه علامت می زد.

موفقیت فوق‌العاده فرانکلین در زندگی و سیاست را می‌توان به پشتکار او برای غلبه بر مسئولیت‌های شخصی‌اش و تمایل او برای بهتر شدن مدام نسبت داد. دفعه بعد که واقعاً می خواهید به چیزی برسید، زمانی را به تمرکز بر روی دفتر خاطرات شخصی خود اختصاص دهید. چه وسوسه ای در راه عظمت شما ایستاده است؟ برای ایجاد عادت موفق شدن چه کاری می توانید انجام دهید؟

سیاست را می توان به پشتکار او برای غلبه بر مسئولیت های شخصی خود و تمایل او برای بهتر شدن دائمی نسبت داد. دفعه بعد که واقعاً می خواهید به چیزی برسید، زمانی را به تمرکز بر روی دفتر خاطرات شخصی خود اختصاص دهید. چه وسوسه ای که در راه عظمت ایستاده است.

درون نگری این ترفند است. بفهمید که چه می خواهید، چرا آن را می خواهید و چه کاری برای شما انجام خواهد داد. این یک عامل حیاتی است و به این ترتیب، احتمالاً دشوارترین مرحله است. به همین دلیل، اکثر مردم هرگز این جنبه را کامل نمی‌کنند – سپس تعجب می‌کنند که چرا زندگی اینقدر دشوار است!

پست های مربوطه

نظر

کارولین دن

هنگامی که درک واضحی از آنچه می خواهید داشتید، بسیار مهم است که در تعیین هدف مشارکت کنید - به ویژه تعیین اهداف..

کارولین دن

اسمارت مخفف عبارت خاص، قابل اندازه گیری، قابل دستیابی، واقع بینانه و حساس به زمان – S-M-A-R-T است. دانستن آنچه می خواهید و تنظیم!

کارولین دن

بنابراین، چگونه می‌توانیم با تمام حواس‌پرتی‌های زندگی‌مان در مسیر باقی بمانیم؟ اراده شروع خوبی است، اما ماندن در مسیر صرفاً از طریق اراده بسیار دشوار است.

کارولین دن

سپس برای توسعه طرح به عقب کار کنید. چه مراحلی برای رسیدن به اهداف مورد نیاز است؟ تا جایی که ممکن است طرح را با جزئیات تنظیم کنید. سعی کنید تجسم کنید و سپس برنامه ریزی کنید.

پاسخ دهید